PÓŁKI KURIERSKIE LIGHT SHELF

Modesto Polska

Półki kurierskie

Potrzebujesz wysokiej jakości zabudowy do auta kurierskiego? Aby rozwożenie paczek i przesyłek było łatwe i bezpieczne, zaopatrz się w wytrzymałe półki kurierskie. Prezentowana tutaj Light Shelf to konstrukcja o wyjątkowej wytrzymałości oraz niezawodności. Składa się i podlega swobodnej konfiguracji, zgodnie z tym, czego potrzebuje klient. W ten sposób można maksymalnie wykorzystać przestrzeń załadunkową w autach dostawczych. Większa wydajność pracy oznacza oszczędności czasu i pieniędzy.

Składane zabudowy do aut kurierskich

Na system Light Shelf składa się 1-6 półek na regał, które można zintegrować z prowadnicami. Ładunek ustawiony w tym miejscy można zamocować za pomocą pasów oraz listew mocujących, aby nie zsunął się podczas ostrego hamowania czy skręcania.

Z uwagi na rozmiar, wytrzymałość (maksymalnie 80 kg lub 120 kg dzięki dodatkowym wspornikom) i stosowane zabezpieczenia, półki doskonale sprawdzają się przy transporcie skrzynek i pojemników w wymiarach standardowych, tj.:

  • 400×300 mm,
  • 600×400 mm.

System można z powodzeniem wykorzystać także do przewożenia części zamiennych, sprzętów gospodarstwa domowego, naczyń w ramach organizowania cateringu. Jak widzisz skorzystają z nich nie tylko firmy kurierskie, zwłaszcza, że półki są zamykane i mają blokadę bezpieczeństwa.

Funkcjonalne półki Light Shelf

Prezentujemy system zawieszania półek, który nie wymaga używania stalowych linek czy pasów. Konstrukcja Light Shelf pozwala na regulację ustawień, stąd możliwość wygodnego rozmieszczenia ładunków o różnych gabarytach, w tym długich czy wysokich. Wysoka jakość tego produktu wynika m.in. z zastosowania bardzo dobrych gatunkowo materiałów i elementów montażowych. Półki zostały pokryte lakierem w sposób zanurzeniowy i elektrolityczny, dlatego są odporne na korozję i działanie środków chemicznych. Ich funkcjonalność jeszcze się zwiększa, gdy zastosujesz maty antypoślizgowe na wymiar.

Zamawiając u nas zestaw Light Shelf otrzymasz 1-6 półek na wysokość, które:

  • są częściowo lub w całości zamykane,
  • nie mają ostrych kantów, więc są bezpieczne,
  • są montowane bez pomocy stalowych linek czy pasów,
  • mają nośność standardową 80 kg lub 120 kg dzięki słupkom,
  • mieszczą opakowania w tradycyjnych standardach europejskich,
  • są regulowane i dokładane na wysokość w odstępach 38 mm,
  • mają fabryczne otwory, dzięki którym można w nich osadzać przegrody aluminiowe lub łukowe.

Zobacz nasze półki kurierskie i zamów je online wygodnie z dostawą na wskazany adres. Zapraszamy do zrobienia zakupów!

Partnerzy