Zwijadła - MODESTO POLSKA​

Dobra organizacja miejsca pracy w warsztatach i zakładach przemysłowych wpływa na bezpieczeństwo oraz komfort pracowników. Panujący tam nieład może utrudniać pracę oraz stać się źródłem wypadków, dlatego tak ważne jest ergonomiczne zorganizowanie przestrzeni. Pomóc w tym może specjalne wyposażenie, które ułatwi utrzymanie porządku w miejscu pracy oraz zapewni odpowiednią ochronę narzędziom. W wielu warsztatach znaleźć można zwijadła, które dostępne są w naszej ofercie. Mimo prostej konstrukcji pozwalają one zachować porządek w kablach doprowadzających różne media.

Zwijadła Zeca

Nawet doskonałe umiejętności i doświadczenie nie są w stanie zagwarantować bezpieczeństwa pracowników, jeżeli warsztat nie zostanie wyposażony w odpowiedni sprzęt. Zwijadło jest jednym z elementów, których nie może zabraknąć w profesjonalnym zakładzie napraw. To niewielkie urządzenie nie tylko ułatwia pracę, ale także pozwala zachować porządek w obrębie miejsca napraw. W naszej ofercie można znaleźć specjalistyczne zwijadła Zeca wyposażone w dodatkowe funkcje, aby korzystanie z nich było jeszcze bardziej wydajne i intuicyjne. Firma ta specjalizuje się w dostarczaniu wyposażenia warsztatowego, dlatego można mieć pewność, że oferowane zwijadła spełnią wymagania co do jakości i obsługi.

Zwijadło – niezbędnik w każdym warsztacie

W ofercie posiadamy produkty dopasowane do konkretnych potrzeb. Oferujemy między innymi zwijadła pneumatyczne, elektryczne i z lampami warsztatowymi wyróżniające się dużą wytrzymałością. Ze względu na pracę w trudnych warunkach, zwijadła Zeca posiadają wzmocnioną obudowę odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie cieczy.

Inwestując w takie urządzenia można mieć pewność, że zwijadło:

  • zabezpieczy przewód przed przetarciem i uszkodzeniem,
  • zapobiegnie poplątaniu się kabli,
  • poprawi komfort pracy,
  • ograniczy ilość kabli w pomieszczeniu,
  • zapewni bezpieczeństwo pracowników.

Zwijadła Zeca znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się sprzęt z dużą ilością okablowania. Urządzenia te ograniczą konieczność korzystania z wielu przedłużaczy, a daleki zasięg pozwoli na wykonywanie pracy w dowolnym miejscu warsztatu. Zwijadło sprawdzi się także w przydomowym garażu, gdyż nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu ułatwi zorganizowanie porządku w pomieszczeniu.

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą sprzedażową, gdzie znajdują się zwijadła o różnym przeznaczeniu i specyfikacji. W razie problemów chętnie doradzimy w podjęciu decyzji zakupowych.

Zwijadła pneumatyczne

Średnice przewodu od 5,5mm do 25mm
Długość przewodu od 6m do 47m
Maks. ciśnienie robocze od 12bar (1,2MPa) do 200bar (20MPa)
Dopuszczalne media: powietrze, gazy obojętne, woda zimna, woda gorąca (wybrane modele), olej (wybrane modele)
Obudowa z tworzywa, aluminium lub konstrukcja otwarta

Zwijadła elektryczne

Przewody H05 VV-F lub H07 RN-F, od 1 do 8 żył, zasilanie do 750V
Długość przewodu od 5m do 53m
Stopień ochrony IP42, IP65
Opcjonalnie wbudowany transformator
Opcjonalnie zakończone gniazdami, wtyczkami lub zaciskami (w przypadku zwijadeł uziemiających)
Obudowa z tworzywa, aluminium lub konstrukcja otwarta

Zwijadła elektryczne z lampami warsztatowymi

Lampy klasyczne (żarówka lub świetlówka) oraz diodowe LED
Długość przewodu od 5m do 15,5m
Zasilanie 12V, 24V lub 230V
Opcjonalnie wbudowany transformator
Obudowa zwijadła z tworzywa lub aluminium

Partnerzy