Bagażniki dachowe - MODESTO POLSKA​

Bagażniki dachowe i bagażniki na drabinę firmy Store Van, przeznaczone do samochodów dostawczych, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń dostępną na dachu pojazdu.

Dzięki nowatorskiemu systemowi Space Up transport różnego rodzaju ładunków lub sprzętu nie stanowi już problemu. Ten innowacyjny bagażnik do samochodów dostawczych, lekki, aerodynamiczny i designerski, umożliwia załadunek i rozładunek transportowanego materiału bez wysiłku i z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

Zarówno prowadnica bagażnika na drabinę, jak i dynamiczny bagażnik dachowy, mogą być opuszczane aż do poziomu drogi, co umożliwia operatorowi utrzymanie ergonomicznej postawy podczas pracy oraz pozwala mu uniknąć konieczności używania taboretów lub dodatkowych drabin w celu uzyskania dostępu do dachu pojazdu.

System Space Up, dostępny w czterech konfiguracjach, jest wykonany z materiałów o wysokiej jakości i wytrzymałości, takich jak stal nierdzewna i aluminium.

Wybór i montaż bagażnika dachowego i bagażnika na drabinę do samochodów dostawczych nigdy nie był tak sprawny i szybki: bagażnik o wielkości odpowiadającej gabarytom pojazdu (mały, średni, duży) dostosowuje się do różnych krzywizn dachu dzięki specjalnym wspornikom, które należy umieścić we właściwych otworach przygotowanych przez producenta.

Dzięki licznym akcesoriom dostępnym dla systemu Space Up można łatwo zamocować rury, słupy i inne materiały niezbędne do pracy, oszczędzając cenną przestrzeń w przestrzeni ładunkowej.

Zupełnie nowy bagażnik dachowy do samochodów dostawczych Store Van to doskonałe rozwiązanie na potrzeby uporządkowanego transportu towarów o różnorodnych wymiarach i gabarytach. Zintegrowane zastosowanie pasów i burt ograniczających pozwala na w pełni bezpieczne podróżowanie.

Nowością jest również dodatkowe oświetlenie dwóch stron pojazdu wmontowane w burty bagażnika.

Partnerzy