Zabudowy serwisowe StoreVan

Przykłady zabudowy -->
Rewolucyjny system dachowy Space Up

Rewolucyjny system dachowy Space Up

Bagażniki dachowe i bagażniki na drabinę firmy Store Van, przeznaczone do samochodów dostawczych, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie…
Floor Up

Floor Up

FLOOR UP jest rozwiązaniem do samochodów dostawczych, obejmującym podpodłogowe szafki szufladowe...
Regały samochodowe

Regały samochodowe

Obecnie samochody służą nie tylko do transportu towarów, ale stanowią ważne uzupełnienie branży usługowej...
Bagażniki

Bagażniki

Funkcjonalność samochodów zwiększają bagażniki dachowe firmy STORE VAN oferowane w dwóch wersjach: bagażnik transportowy Pierwsza wersja bagażniku Storevan jest typowo…
Podłogi i panele ścienne

Podłogi i panele ścienne

Podłoga do samochodu dostawczego jest podstawowym oraz niezbędnym elementem zabudowy wnętrza pojazdu...
Rampy

Rampy

Rampy załadunkowe do samochodów dostawczych służą do bezpiecznego i wygodnego załadunku...

Prowadząc działalność związaną z koniecznością transportu towarów, trzeba zadbać o odpowiednie wyposażenie floty pojazdów. Obecnie busy i samochody dostawcze służą nie tylko do przewożenia ładunków, ale stanowią wysoce wyspecjalizowane miejsca pracy. To, w jaki sposób zostanie wykorzystane auto, zależy przede wszystkim od wyposażenia przestrzeni ładunkowej, która może zostać dowolnie spersonalizowana. Zabudowa aut dostawczych to usługa pozwalająca dostosować pojazd do pełnienia dodatkowych funkcji, stanowiąc uzupełnienie oferty usługowej w firmach z wielu branż.

W praktyce zabudowa furgonów oraz zabudowy warsztatowe samochodów pozwalają na dostosowanie pojazdu do konkretnych zadań pracy w terenie, przy jednoczesnym zachowaniu ich funkcjonalności oraz wysokiego komfortu użytkowania. Szafki do busa czy też wysokiej jakości zabudowy warsztatowe to rozwiązania projektowane indywidualnie z uwzględnieniem wymogów i potrzeb każdej branży. Dzięki temu przebudowa busa i zabudowy samochodów idealnie wpisują się potrzeby pracowników terenowych – serwisantów, instalatorów, a także osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

Klientów poszukujących wysokiej jakości rozwiązań zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą zabudowy warsztatowej samochodu. Oferujemy zabudowy furgonów i busów, samochodów dostawczych i wiele innych. Projektujemy, doradzamy, odpowiadamy na pytania i zapewniamy fachowy montaż naszych rozwiązań.

Na czym polega zabudowa auta?

Ze względu na postęp technologiczny oraz rozwój branży produkcyjnej, pojazdy dostawcze można zaaranżować tak, aby oprócz funkcji transportowej, pełniły również rolę użytkową. Zabudowa auta dostawczego polega na opracowaniu projektu wyposażenia przestrzeni ładunkowej oraz zamontowaniu niezbędnych elementów.

Dzięki takiemu rozwiązaniu samochód może być wykorzystywany do świadczenia mobilnych usług warsztatowych, serwisowych czy elektrotechnicznych. Zabudowy samochodów dostawczych są projektowane z uwzględnieniem konkretnych potrzeb oraz według planowanego przeznaczenia pojazdu. Zabudowa auta może zostać wyposażona w:

 • regały,
 • ścianki,
 • wysuwane platformy,
 • blaty,
 • szafki,
 • konstrukcje na specjalistyczny sprzęt,
 • kontenery.

W zależności od tego, jak zabudowa samochodu ma wpłynąć na jego funkcjonalność, dobiera się w pełni spersonalizowane rozwiązania techniczne. Przykładem zabudowy do samochodów mogą być pojazdy specjalne, karetki, chłodnie czy auta gastronomiczne, w których przestrzeń ładunkowa została zaadaptowana do funkcji usługowych.

Zabudowy pojazdów – kompleksowe usługi

Aby samochód został skonfigurowany według konkretnych potrzeb, nie wystarczy zamontowanie gotowych rozwiązań konstrukcyjnych. Zabudowy samochodowe tworzone są na zamówienie, dlatego ich realizację poprzedza dokładna analiza potrzeb klienta. Od tego zależy, w jaki sposób zostanie poprowadzony projekt oraz jakie elementy potrzebne są do spełnienia określonych funkcji. W procesie planowania zabudowy kontenera ważne są również parametry techniczne auta, jego wielkość oraz konstrukcja wnętrza paki. Inaczej będzie zaprojektowana zabudowa do busa, a inaczej do auta dostawczego ze względu na gabaryty oraz możliwości aranżacji przestrzeni. Projekt przed rozpoczęciem realizacji jest konsultowany z klientem, a po jego akceptacji rozpoczyna się produkcja zabudowy auta według ścisłych wytycznych.

Zabudowa warsztatowa samochodów

Jednym z najczęściej wykorzystywanych pomysłów na zagospodarowanie wnętrza busa, jest stworzenie w nim mobilnego warsztatu. Zabudowa warsztatowa posiada wszystkie niezbędne elementy oraz sprzęt do naprawy pojazdów. W przypadku poważnej awarii na drodze, klient nie jest w stanie sam dostarczyć pojazdu do zakładu mechanicznego, a koszty i czas oczekiwania na lawetę mogą być nieopłacalne. Zabudowa warsztatowa busa pozwala rozszerzyć zakres usług o mobilny zakład mechaniczny na kółkach, który jest wyposażony w specjalistyczny sprzęt.

W ofercie Gema, zabudowa warsztatowa dostępne są funkcjonalne rozwiązania do zaaranżowania paki. Należą do nich między innymi:

 • stół warsztatowy,
 • pojemniki na drobne przybory do naprawy,
 • regał z miejscem do przechowywania sprzętu,
 • półki na walizki narzędziowe,
 • skrytki na sprzęt pomiarowy.

Należy wspomnieć, że zabudowy busów zaprojektowane są tak, aby cały sprzęt podczas transportu był bezpieczny. Dzięki temu w trakcie jazdy wszystkie narzędzia i urządzenia są w stabilnej pozycji, bez możliwości swobodnego przemieszczania się po całej przestrzeni nadwozia. Zabudowy samochodów serwisowych i warsztatowych to obecnie standard w wielu zakładach naprawczych, nie tylko w branży mechanicznej, ale także elektrycznej, hydraulicznej czy remontowej.

Zabudowa auta dostawczego

Dzięki obecnym możliwościom technologicznym, w zasadzie nie ma ograniczeń w zrealizowaniu zabudowy aut dostawczych. Firmy takie jak Storevan, które specjalizują się w projektowaniu i produkcji zabudów dla wielu branż, są w stanie zrealizować nawet najbardziej niestandardowe zamówienie. Zabudowy do samochodów dostawczych mogą pełnić również funkcje komercyjne i być wykorzystywane do dowolnego celu, dzięki możliwości pełnej personalizacji pod kątem wyglądu i użyteczności. Zabudowa Storevan może więc zawierać specjalnie zaprojektowane moduły przemysłowe, wykładziny, regały oraz siedzenia, jeżeli wymagają tego założenia projektowe.

Zabudowy pojazdów dostawczych – funkcjonalność i bezpieczeństwo
Wyposażenie do zabudowy musi być nie tylko funkcjonalne, ale także odporne na trudne warunki. Wstrząsy podczas jazdy oraz nierówności na drodze nie mogą wpłynąć niekorzystnie na zabudowy pojazdów. Z tego względu w procesie produkcyjnym wykorzystuje się materiały trwałe i stabilne. Dodatkowo poszczególne elementy zabudowy busa są zawsze zabezpieczone specjalnym mocowaniem, dzięki czemu wszystkie przewożone elementy są całkowicie bezpieczne.