regały samochodowe

Obecnie samochody służą nie tylko do transportu towarów, ale stanowią ważne uzupełnienie branży usługowej. Dobrze wyposażone pojazdy pełnią także funkcje mobilnych warsztatów, a wszystko to dzięki odpowiednio zagospodarowanej przestrzeni na pace. W zależności od potrzeb i przeznaczenia pojazdu, wykorzystuje się regały samochodowe do bezpiecznego przewozu niezbędnego w pracy sprzętu. Aby należycie spełniły swoją funkcję, muszą być przystosowane do warunków auta oraz kategorii transportowanego ładunku.

Funkcjonalne regały samochodowe

Odpowiednio wyposażone samochody dostawcze mogą stanowić uzupełnienie usług naprawczych, pełniąc rolę warsztatu na kółkach. Funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej pozwala zaadaptować wnętrze do realizacji różnych zadań z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Takie innowacyjne rozwiązania stosowane są w karetkach, pojazdach elektrotechnicznych oraz warsztatowych, w których niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie wyposażenia. Regały samochodowe powinny być dopasowane do konkretnych potrzeb użytkowych oraz możliwości pojazdu, dlatego standardem stało się już kompleksowe projektowanie zabudów na zamówienie. Pozwala to na dowolną personalizację nadwozia, wyposażając je w niezbędne elementy do transportu narzędzi.

Regały samochodowe do każdego pojazdu
W naszej ofercie można znaleźć kompletne wyposażenie do zabudowy przestrzeni ładunkowej w każdym pojeździe. Posiadamy regały samochodowe przystosowane do montażu w większości modeli aut dostawczych oraz kompatybilne z nimi akcesoria. Regały samochodowe mogą być dopasowane do konkretnych potrzeb użytkowych, poprzez zamontowanie dodatkowych:

  • szuflad,
  • przegród,
  • półek na walizki,
  • skrytek na podręczne
  • narzędzia,
  • stołu warsztatowego,
  • żaluzji i ochraniaczy,
  • szafek,
  • modułowych pojemników.

Regały samochodowe muszą stanowić także odpowiednie zabezpieczenie narzędzi podczas transportu. W oferowanych konstrukcjach zastosowane zostały dodatkowe wsporniki podtrzymujące, drzwiczki oraz elementy stabilizujące poszczególne części regałów. Całość wykonana jest z trwałych materiałów, odpornych na wstrząsy oraz uszkodzenia mechaniczne.

Regały samochodowe zaprojektowane zostały tak, aby przy minimalnym wykorzystaniu przestrzeni były jak najbardziej funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu.

Zapraszamy do zapoznania z naszymi propozycjami regałów. Chętnie zaprezentujemy Państwu rozwiązania, które sprawdzą się w konkretnym aucie i dobierzemy regały samochodowe do Państwa potrzeb.

Partnerzy