Buty robocze Lotto

BUTY ROBOCZE LOTTO

Profesjonalna odzież robocza jest niezbędna w ciężkich warunkach pracy. Jednym z ważniejszych elementów stroju jest bez wątpienia specjalistyczne obuwie, które pozwala na swobodne poruszanie się, chroniąc jednocześnie stopę przed urazami. W naszej ofercie dostępne są buty robocze Lotto, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród pracowników warsztatowych, przemysłowych oraz magazynowych.

Buty robocze Lotto – wygoda i ochrona

W kategorii obuwia roboczego przeważają trapery oraz typowe modele BHP, które nie zawsze zapewniają odpowiedni komfort. Twarde i grube materiały dobrze stabilizują stopę, ale w niektórych zawodach konieczne jest elastyczne dopasowanie do warunków pracy. Buty robocze Lotto wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz zapewniają doskonałą ochronę przed urazami, nie ograniczając przy tym ruchów. Docenią to mechanicy, którzy muszą mieć możliwość zmiany ułożenia stopy podczas wykonywania napraw. Buty robocze Lotto zaprojektowane są na wzór typowego obuwia sportowego, dlatego mogą być używane nie tylko do pracy, ale także na co dzień.

Ich cechami charakterystycznymi są:

Podeszwa – wykonana jest ze specjalnej mieszanki gumy, która jest jednocześnie trwała i elastyczna. Pozwala to na swobodne poruszanie stopą i zabezpiecza ją przed przebiciem ostrymi elementami. Dodatkowo podeszwa jest antypoślizgowa i antystatyczna, odporna na środki chemiczne oraz skrajne temperatury.
Cholewka –konstrukcja górnej części butów oraz użycie specjalnych materiałów sprawia, że obuwie chroni stopę przed uderzeniem. Cholewka jest wodoodporna, jednak zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, zapewniając stopie komfort przez cały dzień.
Wyściółka – do jej wykonania użyto materiałów, które miękko przylegają do stopy, zapobiegają otarciom i odciskom.

Buty robocze Lotto doskonale amortyzują stopę i chronią ją przed urazami mechanicznymi. Są odporne na działanie cieczy, smarów i materiałów ropopochodnych wykorzystywanych w przemyśle. W kolekcji tej marki można znaleźć obuwie wykonane na kształt butów sportowych i rekreacyjnych, jednak spełniających wymagania BHP.

Buty robocze Lotto – szeroki wybór

Obuwie do pracy wcale nie musi prezentować się masywnie i nieestetycznie. Buty robocze Lotto ze względu na swój fason sprawdzą się także jako element codziennego stroju. Kolekcja stale uzupełniana jest o nowe modele, które są ciekawie wykończone i dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Buty robocze Lotto to idealny wybór dla tych, którzy chcą się czuć w pracy wygodnie, bezpiecznie i profesjonalnie.

Partnerzy