Zabudowy wewnętrzne

Wyposażenie do pick-upa z zabudową montowaną w miejscu skrzyni jest inteligentnym rozwiązaniem, pozwalającym uporać się z wieloma problemami, wynikającymi z wykorzystywania zwykłych samochodów dostawczych N1 do zastosowań specjalnych.

Zabudowa daje szerokie spectrum zagospodarowania przestrzeni ładunkowej według życzenia Klienta. Jest to doskonałe narzędzie pracy dla pogotowania energetycznego, branży budowlanej czy telekomunikacyjnej. Świetnie odnajdzie się również jako auto służb ratunkowych i pojazdów technicznych straży pożarnej.

Aerodynamiczny kształt nadbudowy do pojazdu pick up redukuje opór powietrza w czasie jazdy. Nadbudowa to tylko część kompletnego wyposażenia pojazdu pic kup. Jego ważny element stanowi wyposażenie szafkowe, na które może składać się zarówno z zestaw półek, szuflad czy wysuwanych platform.

Zabudowa samochodu dla elektryka

Jedną z propozycji zabudowy wewnętrznej samochodu dostawczego N1 jest zabudowa samochodu dla elektryka. System zabudowy dla elektryka został zaprojektowany w taki sposób, żeby umożliwiać funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej oraz bezpieczny transport wszystkich niezbędnych narzędzi i komponentów. To sprawia, że zabudowa samochodu dla elektryka doskonale sprawdza się w przypadku samochodów pogotowia elektrycznego i energetycznego, jak również dla branży budowlanej czy telekomunikacyjnej.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów reprezentujących branże elektryczną, budowlaną i telekomunikacyjną oferujemy możliwość wykonania zabudowy wewnętrznej na zamówienie. Zabudowy wykonujemy w oparciu o autorskie projekty, które każdorazowo dostosowujemy do faktycznych potrzeb i oczekiwań użytkowników pojazdów. W ten sposób tworzymy systemy o podwyższonej funkcjonalności.

W konstrukcjach naszych zabudów wewnętrznych pick-upów wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały odznaczające się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. To sprawia, że nasza zabudowa samochodu dla elektryka, pracownika energetyki czy firmy telekomunikacyjnej zachowuje estetycznych wygląd oraz funkcjonalny charaktery przez długi czas użytkowania.

Klientów poszukujących funkcjonalnych rozwiązań z zakresu zabudowy samochodowej zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Partnerzy