ZABUDOWY SAMOCHODÓW DLA FOTOWOLTAIKI

Branża odnawialnych źródeł energii stawia przed firmami transportowymi i monterskimi wiele wyzwań, na które odpowiadamy oferując wysokiej jakości zabudowy samochodów dla fotowoltaiki. Kluczowym elementem zabudowy tego typu samochodów są systemy umożliwiające bezpieczny transport paneli fotowoltaicznych. Projektujemy i wykonujemy systemy do samochodów typu van przeznaczone do transportu paneli fotowoltaicznych, jak również pozostałych komponentów realizowanych instalacji, w tym elementów konstrukcyjnych. Naszą ofertę w zakresie usług dla fotowoltaiki uzupełniają zabudowy wewnętrzne, dzięki którym samochody dla fotowoltaiki przeobrażają się w profesjonalne mobilne stacje instalacyjne gotowe sprostać nawet największym wyzwaniom.panele fotowoltaiczne

Zabudowy samochodów dla fotowoltaiki na zamówienie

Ze względu na specyfikę obsługiwanej branży oraz zróżnicowane potrzeby firm specjalizujących się w wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych w różnych warunkach, zabudowy samochodów dla fotowoltaiki wykonujemy na indywidualne zamówienie. Współpracę z Klientem rozpoczynamy od przygotowania projektu uwzględniającego oczekiwania i wymagania firmy. Po zaakceptowaniu projektu przechodzimy do realizacji zabudowy, do wykonania której wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały gwarantujące trwałość oraz odporność zabudowy na uszkodzenia mechaniczne. Po wykonaniu zabudowy zewnętrznej przechodzimy do przygotowania komponentów zabudowy wewnętrznej. Składają się na nią systemy zabezpieczające panele oraz elementy instalacji na czas transportu, jak również stanowiska dedykowane dla instalatorów. Organizacja stanowisk instalacyjnych obejmuje aranżację przestrzeni umożliwiającą przechowywanie narzędzi i elementów montażowych w zorganizowany sposób.

Klientów zainteresowanych możliwością wykonania zabudowy samochodowej dla fotowoltaiki zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w przygotowaniu optymalnego systemu zabudowy dla Państwa firmy.

Partnerzy