ZAMKI ANTYWŁAMANIOWE SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH - MODESTO POLSKA​

Transport towarów to odpowiedzialne zajęcie, które wiąże się również z ryzykiem. Na długich trasach, gdzie konieczne jest zostawienie auta na czas wypoczynku kierowcy, konieczne jest jego dodatkowe zabezpieczenie. Jednym z najprostszych, a zarazem skutecznych rozwiązań są zamki antywłamaniowe do busa, które utrudnią przedostanie się do wnętrza niepowołanym osobom.

Zamki antywłamaniowe Meroni

Transport towarów o znacznej wartości to duże ryzyko nie tylko dla kierowcy, ale także firmy zlecającej przewóz ładunku. Włamanie się do wnętrza pojazdu stwarza bezpośrednie zagrożenie dla kierowcy oraz generuje straty finansowe powstałe w wyniku uszkodzenia auta lub kradzieży towarów. Aby temu zapobiegać warto zainwestować w zamki antywłamaniowe Meroni, które można zamontować w drzwiach przednich, tylnych i bocznych. Takie zabezpieczenie w wielu przypadkach potrafi zniechęcić włamywacza oraz zapobiec kradzieży. Zamki do furgonów Meroni wyróżniają się przede wszystkim:

  • łatwym montażem,
  • dużą skutecznością,
  • trwałością,
  • utrudnionym dostępem,
  • systemem skomplikowanych zabezpieczeń.

Zamki antywłamaniowe Meroni to jeden z najskuteczniejszych sposobów ochrony auta. W przeciwieństwie do innych dostępnych urządzeń antywłamaniowych, zamki do furgonów Meroni nie wymagają inwestycji w dodatkowe akcesoria oraz trwałego wpływania na konstrukcję pojazdu.

ufo-1540917920-scheda-5
ufo-1540917920-scheda-4-1

Zamki antywłamaniowe do busa

Na rynku dostępnych jest wiele zabezpieczeń, które wykorzystywane są przez zawodowych kierowców, a także montowane w prywatnych pojazdach. Firma Meroni ma w swojej ofercie różne warianty zamków, które nie wymagają skomplikowanego montażu. Zamki antywłamaniowe do busa mogą występować w formie nakładek lub jako samodzielny element instalowany na drzwiach. Ze względu na skomplikowaną konstrukcję wewnętrznego systemu zabezpieczeń, nie ma możliwości otwarcia zamka bez pasującego do niego klucza. Zamki do furgonów Meroni wykonane są z trudnych do sforsowania materiałów, a dodatkowo dostępne są w przystępnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą zabezpieczeń samochodowych. Oferujemy zamki antywłamaniowe do busa, które spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa i jakości. Mogą one stanowić dodatkowe uzupełnienie pozostałego systemu antywłamaniowego lub być wykorzystane samodzielnie. Zamki antywłamaniowe Meroni dostępne są w wielu modelach, dzięki czemu można dobrać produkt do własnych potrzeb oraz parametrów pojazdu. W razie pytań chętnie udzielimy wyczerpujących porad, który zamek najlepiej sprawdzi się w Państwa przypadku.

Partnerzy