Zabudowy kontenerowe storevan

Zabudowy Pick Up

Zabudowy Pick Up

Zabudowa do pick-upa posiada wytrzymałą konstrukcję główną, wykonaną ze spawanej i skręcanej śrubami stali dla branży...
Zabudowy wewnętrzne

Zabudowy wewnętrzne

Wyposażenie do pick-upa z zabudową montowaną w miejscu skrzyni jest inteligentnym rozwiązaniem...

Zabudowa kontenerowa Storevan to funkcjonalne, a zarazem niezwykle trwałe rozwiązanie umożliwiające jeszcze lepsze wykorzystanie przestrzeni ładunkowej pojazdów typu pick-up. Zabudowa kontener montowana jest w miejscu skrzyni, dzięki czemu zwiększa powierzchnię użytkową pojazdu, jednocześnie całkowicie zmieniając jego funkcjonalność. W zależności od potrzeb zabudowa wraz z precyzyjnie zaprojektowanym i wykonanym wyposażeniem może przekształcić zwyczajny pick-up w samochód do zadań specjalnych – pojazd dla pracownika pogotowia elektrycznego, energetycznego czy telekomunikacyjnego. Możliwe do zainstalowania w zabudowie systemy schowków i szuflad, w tym systemy segregacji małych detali ułatwiają organizację mobilnego stanowiska pracy, przekładając się na wysoką efektywność realizacji zadań w każdych warunkach.

Zabudowa kontener – system zewnętrzny i zabudowa wnętrza

Jako marka specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie wysokospecjalistycznych zabudów typu kontener oferujemy kompleksowe rozwiązania, na które składają się zarówno zabudowa kontenerowa Storevan zewnętrzna, jak i kompletna zabudowa wewnętrzna. Zabudowa zewnętrzna do pick-upa charakteryzuje się wykonaniem z wysokogatunkowej stali, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie skutecznie zabezpieczana narzędzia i komponenty przewożone wewnątrz. Zabudowę typu kontener uzupełnia system organizacji przestrzeni wewnątrz. Wewnętrzna zabudowa kontenerowa Storevan to uniwersalny system szuflad, półek i rozmaitych innych schowków, który możemy każdorazowo dopasować do faktycznych potrzeb mobilnego stanowiska pracy czyniąc je jeszcze bardziej ergonomicznym.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z oferowanymi systemami zabudowy kontenerowej. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zabudowy przygotowujemy w oparciu o indywidualny projekt, co pozwala nam oferować rozwiązania całkowicie dopasowane do potrzeb klienta.

Na co zwrócić uwagę projektując zabudowy kontenerowe samochodów?

Zabudowa kontenerowa samochodu ma za zadanie wspierać pracowników terenowych w realizacji ich obowiązków zawodowych. To jej podstawowa rola, której nigdy nie powinniśmy tracić z pola widzenia. Pamiętając o tym, w jakim celu projektujemy i wykonujemy zabudowy kontenerowe samochodów flotowych możemy stworzyć funkcjonalne i niezawodne narzędzia, dzięki którym powierzone naszym pracownikom zadania zostaną wykonane jeszcze szybciej i sprawniej.

Realizując nasze projekty dokładamy wszelkich starań, aby gotowa zabudowa samochodowa jak najlepiej wpisywała się w potrzeby Państwa biznesu – od organizacji przestrzeni przechowywania, przez dostęp do określonych narzędzi, aż po łatwość korzystania z wszystkich udogodnień.