Zabudowy skrzyniowe LogicLine

STABILNA KONSTRUKCJA STELARZOWA

Konstrukcje plandekowe muszą wytrzymywać duże siły. Szczególnie wersje z wysokim dachem poddawane są prawdziwym testom wytrzymałościowym podczas jazdy po autostradzie. Solidna konstrukcja jest niezbędna, aby zapewnić bezpieczną podróż ludziom i ładunkom. W swoich ramach LogicLine opiera się na połączeniu ocynkowanych ogniowo stalowych rur kształtowych i profili aluminiowych. Solidne stalowe wsporniki zapewniają bezpieczne połączenie z przestrzenią ładunkową.

Po bokach drewniane listwy. Z jednej strony zapewniają one wymaganą stabilność, ale ze względu na swoją elastyczność mogą również przejmować mniejsze obciążenia. Liczba desek bocznych zależy od wewnętrznej wysokości nadbudów plandekowych. Konstrukcja z elementów stalowych, aluminiowych i drewnianych okazała się idealnym połączeniem stabilności i niskiej wagi.

TRWAŁY MATERIAŁ PLANDEKOWY

Nie mniej ważna jest też sama plandeka, stawiamy na wysokiej jakości plandeki z PES o gramaturze 670 g / m².

Tkanina plandekowa jest również uszlachetniona obustronnie wzmocnioną odporną na promieniowanie UV miękką powłoką PVC, która gwarantuje trwałość i doskonałe właściwości na zabrudzenia.

 

 

ü Bagażnik do każdego modelu platformy

ü Transport poziomy towarów długich

ü Transport pod kątem towarów długich

ü Zabezpieczenie ładunku zgodne z prawem

ü Zintegrowana ochrona tylnej szyby

ü Konstrukcje plandekowe na wymiar

ü Możliwość doposażenia w dowolnym momencie