Podłogi i ściany

Podłogi do samochodów dostawczych i systemy okładzin wewnętrznych Store Van z panelami bocznymi wzmacniają nadwozie samochodu użytkowego, chroniąc przez zużyciem i uszkodzeniami spowodowanymi przewożonym towarem.
Nasze podłogi ze sklejki szkutniczej pełnią rolę wykładziny samochodów dostawczych oraz stanowią wytrzymałą bazę do mocowania ich wyposażenia. Rolę ochronną dla ścian bocznych pełnią okładziny z polipropylenowych płyt komorowych. Podłogę natomiast chroni płyta z wielowarstwowej sklejki szkutniczej, produkowana wyłącznie ze skrawanego drewna brzozy. Następnie podłoga pokrywana jest żywicami fenolowymi, zapewniającymi właściwości wodoodporne i antypoślizgowe. Podłogę uzupełnia system połączeń z opatentowanego profilu aluminiowego, o współczynniku tarcia posiadającym.

Podłoga Sfety Floor
Podłoga drewniana do samochodów dostawczych o grubości 9 mm, która obejmuje punkty do mocowania towaru, wbudowane w podłogę.
Dzięki punktom mocującym „Airline” towar mocowany jest do podłogi pojazdu w elastyczny i bezpieczny sposób, zgodnie z wymaganiami europejskiej dyrektywy 2014/47/WE i najwyższymi standardami jakościowymi.

Panele ścienne StoreVan
Panele do samochodów dostawczych StoreVan wykonane są z tworzywa o strukturze plastra miodu, dzięki czemu są lekkie i elastyczne. Są odporne na czynniki mechaniczne oraz na działanie wilgoci.
Dzięki bezinwazyjnemu systemowi montażu nie potrzeba wykonywać dodatkowych otworów.