Modesto

 


Wyciągarki samochodoweWyciągarki są coraz częściej spotykanym wyposażeniem dodatkowym samochodów użytkowych. Ich obecność jest wielce wskazana wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko utknięcia w trudnym terenie. Z tego powodu wyciągarki montowane są w autach pogotowia energetycznego i gazowego, a także w samochodach serwisowych wykorzystywanych przez inne służby utrzymania ruchu poruszających się w terenie.

W niektórych zastosowaniach wyciągarki montowane są również w przestrzeni ładunkowej samochodu dostawczego. We współpracy z rampą załadowczą istnieje wtedy możliwość załadunku nawet bardzo ciężkich przedmiotów we wnętrzu furgonu.

Firma Modesto specjalizuje się w montażu wyciągarek elektrycznych w autach dostawczych różnych marek. We współpracy z dostawcami wyciągarek zwracamy szczególną uwagę na jakość produktów oraz zgodność ich technologii montażu z wytycznymi producenta samochodu.
Czym się zajmujemy

Zabudowy warsztatowe, zabudowy serwisowe, wyposażenie samochodów serwisowych, profesjonalne wyposażenie mobilnego serwisu - na rynku funkcjonuje wiele określeń tego, w czym się specjalizujemy. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

  • ul.Grójecka 54
    05-530 Góra Kalwaria
  • Tel: 22 7177330
  • Email: info@modesto-polska.com

"Polub" nas na FB