Modesto

 


Przetwornice napięciaW przypadku braku możliwości montażu agregatu prądotwórczego polecamy alternatywne rozwiązanie jakim jest przetwornica napięcia (inwerter). Jest to kompaktowe urządzenie przetwarzające prąd stały o napięciu 12V z instalacji samochodowej na prąd zmienny o napięciu 230V (taki jak w sieci energetycznej).

W ofercie producentów przetwornic znajdują się zarówno przetwornice oferujące dobrej jakości napięcie wymagane do obsługi skomplikowanych urządzeń elektrycznych (tzw. pełna sinusoida), jak i tańsze urządzenia wytwarzające prąd zbliżony do zasilania sieciowego (tzw. modyfikowana sinusoida).

Firma Modesto specjalizuje się w montażu przetwornic i instalacji elektrycznych w autach dostawczych różnych marek. We współpracy z dostawcami przetwornic zwracamy szczególną uwagę na jakość produktów.
Czym się zajmujemy

Zabudowy warsztatowe, zabudowy serwisowe, wyposażenie samochodów serwisowych, profesjonalne wyposażenie mobilnego serwisu - na rynku funkcjonuje wiele określeń tego, w czym się specjalizujemy. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

  • ul.Grójecka 54
    05-530 Góra Kalwaria
  • Tel: 22 7177330
  • Email: info@modesto-polska.com

"Polub" nas na FB