Modesto

 


Ogrzewanie postojoweCoraz więcej samochodów dostawczych pełniących funkcję mobilnych serwisów jest wyposażanych w dodatkowe niezależne ogrzewanie postojowe.

Kilka słów tytułem technicznego wprowadzenia. Powietrzne ogrzewanie postojowe składa się z układu poboru paliwa, agregatu grzewczego oraz instalacji rozprowadzającej ogrzane powietrze. Paliwo pobierane jest bezpośrednio z baku, a jego zużycie wynosi ok. 0,1-0,2L/godz. Instalacja rozprowadzająca ogrzane powietrze najczęściej ogrzewa zarówno kabinę kierowcy, jak i przestrzeń ładunkową. W kabinie kierowcy montowane jest sterowanie ogrzewaniem, zazwyczaj wyposażone w termostat i programator czasowy, pozwalający na ustalenie określonej temperatury wnętrza auta przed planowanym wyjazdem. Producenci układów ogrzewania postojowego oferują także możliwość sterowania za pomocą aplikacji instalowanej w smartfonie.

Ogrzewanie postojowe w samochodzie serwisowym to nie tylko element podnoszący komfort użytkownika. Spełna ono także szereg funkcji użytkowych:
- mniejsza wilgoć w przestrzeni ładunkowej ogranicza korozję narzędzi i przewożonych części
- narzędzia i urządzenia przechowywane w wyższej temperaturze są zawsze gotowe do pracy
- to samo dotyczy także przewożonej chemii takiej jak smary, oleje, kleje itp
- mniejsze ryzyko uszkodenia urządzeń elektronicznych takich jak czujniki pomiarowe

Firma Modesto specjalizuje się w montażu układów powietrznego ogrzewania postojowego w autach dostawczych różnych marek. We współpracy z dostawcami układów ogrzewania zwracamy szczególną uwagę na jakość produktów oraz zgodność technologii montażu z wytycznymi producentów samochodów.

Montując ogrzewanie postojowe zazwyczaj wykonujemy także izolację termiczną ścian i sufitu przestrzeni ładunkowej furgonu.
Czym się zajmujemy

Zabudowy warsztatowe, zabudowy serwisowe, wyposażenie samochodów serwisowych, profesjonalne wyposażenie mobilnego serwisu - na rynku funkcjonuje wiele określeń tego, w czym się specjalizujemy. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

  • ul.Grójecka 54
    05-530 Góra Kalwaria
  • Tel: 22 7177330
  • Email: info@modesto-polska.com

"Polub" nas na FB