Modesto

 


Akcesoria do mocowania i zabezpieczenia ładunkuWażne badania sektora transportu pokazują, że 25% wypadków samochodowych dostawczych są spowodowane przemieszczaniem się przewożonego ładunku, które to z kolei jest wynikem niewłaściwego mocowania przewożonych materiałów. W samochodach serwisowych zazwyczaj są przewożone narzędzia i części zapasowe, które są poukładane w przystosowanych do tego miejscach wewnątrz auta; jednakże w 60% poza tymi materiałami przewożone sa również inne elementy, które ze względu na swoje rozmiary nie mogą być przewożone w szufladach, przegródkach itp. Takie przedmioty są zazwyczaj stawiane bez jakiegkolwiek mocowania na podłodze i stają się groźnymi "bombami" dla bezpieczeństwa kierowcy i samego auta.

Mając to na uwadze, inżynierowie firmy StoreVan zaprojektowało i rozszerzyli nowy dział produktów do mocowania ładunku, stawiający na bezpieczeństwo.KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO KATALOGU AKCESORIÓW DO MOCOWANIA I ZABEZPIECZENIA ŁADUNKUCzym się zajmujemy

Zabudowy warsztatowe, zabudowy serwisowe, wyposażenie samochodów serwisowych, profesjonalne wyposażenie mobilnego serwisu - na rynku funkcjonuje wiele określeń tego, w czym się specjalizujemy. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

  • ul.Grójecka 54
    05-530 Góra Kalwaria
  • Tel: 22 7177330
  • Email: info@modesto-polska.com

"Polub" nas na FB