Modesto

 


2017-04 - Technika Komunalna

"Arcon Polska ponownie wybiera Modesto" - Firma Arcon Polska zapewnia pełną obsługę posprzedażową oferowanych maszyn leśnych i komunalnych... Pobierz artykuł w pliku PDF (1 MB)


2016-07 - Truck&Van

"Miejski tytan dla mechaników" - Rozwiązaniem dla monterów, mechaników i serwisantów jest samochód serwisowy. Auto, które nie jest juz standardowym "kombiakiem" ze skrzynkami po owocach w przestrzeni ładunkowej... Pobierz artykuł w pliku PDF (0,3 MB)


2016-04 - Forum Budowlane

"Właściwa zabudowa serwisowa" - By mobilny serwis był skuteczny, ważne jest odpowiednie zaprojektowanie i zagospodarowanie przestrzeni ładunkowej użytkowanego vana...  Pobierz artykuł w pliku PDF (0,3 MB)


2015-02 - Maszyny Budowlane

"Po dwóch latach przerwy firma Modesto powróciła do uczestnictwa w targach Autostrada-Polska. Taka decyzja to efekt widocznego ożywienia w branży budowlanej, a co za tym idzie większego zainteresowania profesjonalnym serwisem mobilnym..."  Pobierz artykuł w pliku PDF (1,6 MB)
2015-01 - Pośrednik Komunalny

Reklama wyposażenia samochodów serwisowych oferowanego przez firmę Modesto w najnowszym wydaniu branżowego magazynu "Pośrednik Komunalny"  Kliknij tutaj (wymagana zainstalowana wtyczka Flash Player)
2015-01 - Forum Budowlane

"Szyte na miarę zabudowy Modesto" - Decyzja związana z zakupem auta serwisowego to bez wątpienia krok we właściwym kierunku. Ergonomia rozwiązań i wzrost jakości świadczonych usług to tylko niektóre aspekty, które zachęcają do odpowiedniej adaptacji pojazdu...  Pobierz artykuł w pliku PDF (81 kB)
2014-10 - Forum Budowlane

"Prosty system zabudowy StoreVan" - System zabudów i wyposażenia samochodów StoreVan jest sztandarowym produktem oferowanym przez firmę Modesto z Góry Kalwarii. Ten nowoczesny system przechowywania pozwala na wygodne składowanie narzędzi i części zamiennych, przy maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni samochodu serwisowego, a przy tym jest prosty w zabudowie i użytkowaniu.  Przeczytaj artykuł online
2014-10 - KOMUNAL Expert

"Mobilny serwis - coraz bardziej popularny" - Awaria specjalistycznego sprzętu budowlanego, podpisana umowa zobowiązująca do szybkiej naprawy gwarancyjnej, kłopotliwy i ciężki do zorganizowania transport wielkogabarytowego sprzętu - to tylko niektóre z powodów dla których stworzono mobilne warsztaty.  Pobierz artykuł w pliku PDF (2,2 MB)
2014-05 - Van Ekstra

Test nowego Sprintera - "trafiła nam się wisienka na torcie: "GOPRowska" wersja Sprintera 4x4 z najmocniejszym silnikiem 190-konnym, skrzynią automatyczną i ciekawą zabudową warsztatową... "  Przeczytaj artykuł online
2014-01 - AGRO Expert

"Wszystko na swoim miejscu - zabudowy warsztatowe Modesto do serwisów mobilnych" - W czasie żniw nie ma czasu na przestoje. Tu liczy się każda minuta sprzyjającej pogody, więc jeśli zdarzy się awaria, musi być ona natychmiast usunięta...  Pobierz artykuł w pliku PDF (1,3 MB)
2013-11 - Truck&Van CONSTRUCTION

"Nowe pomysły" - Typowy samochód serwisowy kojarzy się z zamkniętym nadwoziem i umieszczonymi wewnątrz szafkami z narzędziami. StoreVan postanowił przełamać ta zasadę i zaprezentował całkowicie odwróconą koncepcję...  Pobierz artykuł w pliku PDF (1,3 MB)


2012-09 - Truck&Van

"Zawsze pod ręką" - artykuł o koncepcjach mobilnego serwisu wraz z przykładowymi rozwiązaniami, m.in. na bazie systemu zabudowy StoreVan.  Pobierz artykuł w pliku PDF (2,0 MB)


2012-04 - Forum Budowlane

Artykuł prezentujący zabudowy warsztatowe StoreVan, rozwiązania techniczne i ich charakterystyczne cechy.  Przeczytaj artykuł online

2012-09 - Truck&Van AGRO

Artykuł prezentujący zabudowy warsztatowe StoreVan, rozwiązania techniczne i ich charakterystyczne cechy.  Pobierz artykuł w pliku PDF (1,1 MB)
2012-07 - AutoŚwiat

"Pomoc drogowa, czyli Starter na spokojną głowę" - artykuł o systemie assistance ofertowanym przez firmę Starter. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prezentujących piękne auta serwisowe Starter wyposażone w zabudowę wykonaną przez Modesto. Przeczytaj artykuł online


2011-06 - Van Ekstra

Relacja z Targów Budownictwa Drogowego "Autostrada" w Kielcach oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. Na pierwszej z tych imprez prezentowaliśmy zabudowy warsztatowe StoreVan na przykładzie auta serwisowego przygotowanego dla firmy Komatsu Poland.  Przeczytaj artykuł onlineCzym się zajmujemy

Zabudowy warsztatowe, zabudowy serwisowe, wyposażenie samochodów serwisowych, profesjonalne wyposażenie mobilnego serwisu - na rynku funkcjonuje wiele określeń tego, w czym się specjalizujemy. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

  • ul.Grójecka 54
    05-530 Góra Kalwaria
  • Tel: 22 7177330
  • Email: info@modesto-polska.com

"Polub" nas na FB