Modesto

 
Dlaczego warto stosować profesjonalne zabudowy samochodów serwisowychUporządkowanie przewożonych narzędzi

W większości krajów Unii Europejskiej przepisy zabraniają przewożenia luzem jakichkolwiek ładunków w przestrzeni użytkowej samochodów dostawczych. W niektórych przypadkach wystarczy kilka elementów służących do zamocowania ładunku. W przypadku aut pełniących rolę mobilnych warsztatów sprawa jest bardziej skomplikowana. Auta tego typu zazwyczaj muszą zmieścić wiele narzędzi, urządzeń, części zamiennych. Najwygodniejszym wyjściem mającym na celu zabezpieczenie i uporządkowanie mobilnego warsztatu to zastosowanie zabudowy warsztatowej, czyli systemu schowków, półek i szuflad. Pomyśl, jaka to oszczędność czasu, gdy wszystko w Twoim mobilnym warsztacie ma swoje miejsce.

Bezpieczeństwo

Warsztat mobilny różni się od stacjonarnego tym, że jest mobilny :) Oznacza to, że na Twoje narzędzia i meble warsztatowe działąją siły związane z ruchem pojazdu. Wystarczy tylko pomyśleć, ile waży skrzynka narzędziowa podczas awaryjnego hamowania. Z tego właśnie powodu elementy zabudowy warsztatowej mają zupełnie inną konstrukcję niż stacjonarne meble warsztatowe. Na przykład, wszelkie szuflady i schowki mają zabezpieczenia przed samoczynnym otwarciem, a wszelkie elementy konstrukcyjne są wykonane w formie profili zamkniętych, w celu zwiększenia sztywności i wytrzymałości. Niestety, wielokrotnie udowodniono empirycznie, że montaż zwykłego wózka narzędziowego w aucie dostawczym nie jest najlepszym pomysłem.

Autoryzacja producentów samochodów i bezinwazyjna technologia montażu

Firma Modesto jako oficjalny przedstawiciel StoreVan posiada autoryzację większości importerów samochodów dostawczych dostępnych na polskim rynku. Jest to o tyle istotne, że większość zabudów jest wykonywanych na bazie fabrycznie nowych aut. Montaż wyposażenia bez autoryzacji skutkuje utratą gwarancji na samochód. Dlatego tak bardzo ważną rzeczą jest to, w jaki sposób montowana jest zabudowa w aucie dostarczonym przez Klienta. Technologia montażu zabudów warsztatowych StoreVan spełnia najostrzejsze wymagania stawiane przez producentów samochodów.

Co wyróżnia bezinwazyjną technologię montażu StoreVan na tle konkurencji?

- do montażu wykorzystywane są tylko otwory technologiczne na wzmocnieniach nadwozia furgonu
- obecność dodatkowych elementów pośrednich między regałami a ścianami furgonu (dodatkowe belki aluminiowe, dzięki którym ciężar wyposażenia rozkłada się na całą długość ściany - patent firmy StoreVan)
- zastosowanie specjalnych gwintowanych kotew mocujących regały do dodatkowej podłodze ze sklejki
- zastosowanie tylko najwyższej jakości certyfikowanych podłóg ze sklejki
- montaż dodatkowych podłóg tylko za pośrednictwem fabrycznych punktów mocujących w podłodze furgonu, bez klejenia, bez przewiercania na wylot podłogi furgonu
- zastosowanie uchwytów ze specjalnego stopu stali o podwyższonej wytrzymałości i elastyczności (nie usztywniających nadmiernie nadwozia)
- montaż bagażników dachowych StoreVan tylko za pośrednictwem fabrycznych punktów mocujących na dachu

Certyfikaty bezpieczeństwa

Dzięki swojej specjalnej konstrukcji, zastosowanym materiałom oraz bezinwazyjnej technologii montażu produkty StoreVan uzyskały certyfikaty bezpieczeństwa GS-TÜV (osobno na wyposażenie wnętrza i osobno na bagażniki dachowe).

Zabudowy warsztatowe StoreVan zostały również poddane testom zderzeniowym (zgodnie normą europejską ECE-R17). Efekty testów potwierdziły to, że zabudowy serwisowe StoreVan znacznie zwiększają bezpieczeństwo.
Czym się zajmujemy

Zabudowy warsztatowe, zabudowy serwisowe, wyposażenie samochodów serwisowych, profesjonalne wyposażenie mobilnego serwisu - na rynku funkcjonuje wiele określeń tego, w czym się specjalizujemy. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

  • ul.Grójecka 54
    05-530 Góra Kalwaria
  • Tel: 22 7177330
  • Email: info@modesto-polska.com

"Polub" nas na FB