Modesto

 


Zabudowa mikrokontenerowa StorVanZabudowa mikrokontenerowa StoreVan jest prototypem nowatorskiego rodzaju zabudowy samochodu użytkowego powstałym na bazie Fiata Doblo Pianale (podwozie do zabudowy).

W miejscu tradycyjnego nadwozia została zaprojektowana lekka zabudowa kontenerowa oparta na aluminiowym stelażu. Koncepcja zabudowy zakłada możliwość dostępu do każdej części z zewnętrz w celu podniesienia ergonomii. Boczne części zamykane są aluminiowymi roletami, a ich otwarcie pozwala na dostęp do regałów i schowków skrywających narzędzia, części i inne materiały do pracy. Wnętrze wyposażone jest w lekkie i solidne regały StoreVan.

Tylna część kontenera skrywa większy schowek, również zamykany na klucz za pomocą aluminiowej rolety. Wymiary schowka (1500x840mm) pozwalają na transport jednej europalety towaru.

Kolejnym istotym elementem zabudowy jest bagażnik dachowy umożliwiający transport drabiny o wadze do 60kg.


Zabudowa przygotowana jest w trzech wariantach długości:


     

     

     Czym się zajmujemy

Zabudowy warsztatowe, zabudowy serwisowe, wyposażenie samochodów serwisowych, profesjonalne wyposażenie mobilnego serwisu - na rynku funkcjonuje wiele określeń tego, w czym się specjalizujemy. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

  • ul.Grójecka 54
    05-530 Góra Kalwaria
  • Tel: 22 7177330
  • Email: info@modesto-polska.com

"Polub" nas na FB