Modesto

 


Agregaty prądotwórczeJednym z najważniejszych elementów mobilnego serwisu jest źródło zasilania, dlatego w ofercie firmy Modesto nie mogło zabraknąć przenośnych agregatów prądotwórczych.

Współpracyjemy z kilkoma dostawcami agregatów. To, co łączy produkty znajdujące się w naszej ofercie to najwyższa jakość produktów w rozsądnych cenach.

W zależności od potrzeb Klienta stosujemy agregaty jedno- i trójfazowe. Decydując się na zakup agregatu nasi Klienci często decydują się o poszerzenie swojego urządzenia o dodatkowe opcje. Są to między innymi:

- układ stabilizacji napięcia (AVR)
- moduł spawalniczy
- funkcja rozruchu elektronicznego (akumulator w zestawie)
- obudowa pełniąca rolę izolacji akustycznej

Jeśli agregat ma stanowić stałe wyposażenie auta serwisowego, to jego montaż w samochodzie najczęściej odbywa się z wykorzystaniem specjalnej wysuwanej aluminiowej platformy montowanej w pobliżu drzwi bocznych furgonu. Na czas pracy agregat jest wysuwany na zewnątrz poza obręb samochodu. Drugą możliwością jest montaż agregatu na stałe wewnątrz samochodu, z odprowadzeniem spalin przewodem przez otwór w podłodze.

Czym się zajmujemy

Zabudowy warsztatowe, zabudowy serwisowe, wyposażenie samochodów serwisowych, profesjonalne wyposażenie mobilnego serwisu - na rynku funkcjonuje wiele określeń tego, w czym się specjalizujemy. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

  • ul.Grójecka 54
    05-530 Góra Kalwaria
  • Tel: 22 7177330
  • Email: info@modesto-polska.com

"Polub" nas na FB